07.02.2013.

Šī gada 4. februārī SIA „Standartizācijas, akreditācijas un metroloģijas centra” Latvijas Nacionālais akreditācijas birojs LATAK organizēja modulāro apmācību „A modulis – Eiropas Savienības vienotais tirgus un atbilstības novērtēšana” ar mērķi kvalificēt ekspertus par vērtētājiem un/vai vadošajiem vērtētājiem. Semināru apmeklēja vairāk kā 30 akreditācijas procesā iesaistīto speciālistu. Lektors: LATAK Starptautisko projektu vadītājs Mārtiņš Ozoliņš.

23.10.2012.

Šī gada 18. oktobrī Brīvības ielā 55, Rīgā, Latvijas Nacionālais akreditācijas birojs kopā ar jomu pārstāvjiem izveidoja akreditācijas tehnisko komiteju Bīstamo iekārtu inspicēšanas jomā.

10.08.2012.

Atsaucoties Eiropas Tiesu medicīnas zinātņu institūtu asociācijas aicinājumam, Latvijas Nacionālā Akreditācijas biroja Akreditācijas novērtēšanas nodaļas vadītāja Ināra Goba piedalījās seminārā par kvalitātes nodrošināšanu tiesu medicīnas ekspertīžu procesos, lai kopā ar nozares kolēģiem dalītos pieredzē par akreditācijas vērtēšanu.

15.10.2012.

Latvijas Nacionālais akreditācijas birojs LATAK veido Akreditācijas nozares tehnisko komiteju (ANTK) Bīstamo iekārtu inspicēšanas jomā. ANTK galvenie uzdevumi ir sniegt LATAK rekomendācijas un padomus par tehniskiem jautājumiem noteiktās nozarēs, kā arī piedalīties papildus akreditācijas prasību izstrādē, īpašu novērtēšanas shēmu izstrādē un/vai adaptācijā. Šīs ANTK ietvaros paredzēts noteikt papildus akreditācijas prasības bīstamo iekārtu tehnisko pārbaužu jomā.

10.08.2012.

Latvijas Nacionālais Akreditācijas birojs LATAK jūnijā pirms Jāņiem uzņēma viesus no Gruzijas, lai dalītos pieredzē un sniegtu praktisku ieskatu Latvijas akreditācijas procesā.

Uz lapas augšu