08.12.2011.

Šodien, 8.decembrī, Rīgā notiek gada nozīmīgākā atbilstības novērtēšanas konference. Pēc vairāku gadu pārtraukuma SIA „Standartizācijas, akreditācijas un metroloģijas centrs” (SAMC) kopā ar nozaru ekspertiem un speciālistiem rīko konferenci par tēmu „Atbilstības novērtēšanas institūciju atbalsts Latvijas preču un pakalpojumu eksportam.”

SIA „SAMC” Latvijas Nacionālā akreditācijas biroja vadītājs Mārtiņš Ozoliņš saka: „Eksports šodien ir tēma, par kuru runā daudz un tās nozīmība ne velti tiek izcelta. Mūsu galvenais mērķis ar šo konferenci ir sniegt būtisku atbalstu Latvijas uzņēmējiem, sniedzot ekspertu labākās prakses piemērus, daloties pieredzē un diskutējot par aktuālajiem jautājumiem atbilstības novērtēšanas jomā. Mums ir svarīgi, lai Latvijas uzņēmēji saskatītu priekšrocības eksporta paplašināšanā gan sniedzot atbilstības novērtēšanas pakalpojumus ārpus Latvijas, gan nodrošinot ar tiem pašmāju ražotājus.”

16.11.2011.

Atsaucoties uz lielo interesi par CE marķējumu, tā lietošanu, izmantošanu, nozīmi utt., SAMC piedāvā Jums iepazīties ar informatīvajiem materiāliem CE marķējumam. Visus nepieciešamos dokumentus, informāciju, risinājumus un atbildes uz Jums interesējošajiem jautājumiem meklējiet šeit (informācija ir pieejama angļu valodā).

Informatīvie materiāli:

-    Informatīvā lapa profesionāļiem;
-    Informatīvā lapa patērētājiem;
-    Brošūra profesionāļiem;
-    Kā arī video palīgmateriāli CE marķējuma lietošanai.

11.10.2011.

Semināra mērķis: sniegt pārskatu par LVS EN ISO 17024 standarta prasībām personu sertificēšanas institūcijām un to akreditāciju. Semināra laikā tiks detalizēti aplūkoti tie standarta punkti, kuru prasības ir būtiskas personu sertificēšanas sistēmas izveidē un uzturēšanā.

31.10.2011.

2011. gada 8.decembris - “Atbilstības novērtēšanas institūciju atbalsts Latvijas preču un pakalpojumu eksportam”
Apzinoties uzņēmumu un organizāciju prioritātes saistībā ar pakalpojumu un produktu tirgus paplašināšanu, SAMC pēc divu gadu pārtraukuma atjauno akreditācijas ikgadējo pasākumu tradīciju un rīko konferenci ar mērķi sniegt atbalstu Latvijas uzņēmējdarbības videi un iepazīstināt ar atbilstības novērtēšanas priekšrocībām eksporta paplašināšanai.

15.09.2011.

Par Latvijas tautsaimniecībai nozīmīgajiem sasniegumiem Latvijas Nacionālās akreditācijas sistēmas izveidē, SAMC Latvijas Nacionālā akreditācijas biroja Akreditācijas nodaļas vadītāja Maija Emsiņa šī gada 31.augustā saņēma Ekonomikas ministrijas goda rakstu.

Uz lapas augšu