15.09.2011.

Par Latvijas tautsaimniecībai nozīmīgajiem sasniegumiem Latvijas Nacionālās akreditācijas sistēmas izveidē, SAMC Latvijas Nacionālā akreditācijas biroja Akreditācijas nodaļas vadītāja Maija Emsiņa šī gada 31.augustā saņēma Ekonomikas ministrijas goda rakstu.

13.09.2011.

Aizvien vairāk klientu, sertificējot kvalitātes un vides pārvaldības sistēmas, izvēlas nacionālo LATAK akreditāciju.

Kopš šā gada jūlija „Bureau Veritas Latvia” piedāvā arī akreditētu  darba drošības un arodveselības pārvaldības sistēmas sertifikāciju. Pirmie trīs mūsu klienti, kas saņēmuši OHSAS 18001:2007 sertifikātu ar LATAK akreditāciju ir SIA „Abora”, SIA „Krustpils” un SIA „Graanul Invest”. Apsveicam!

Ziņa pārpublicēta ar „Bureau Veritas Latvia” atļauju. Oriģinālu skatīt šeit

09.06.2011.

9.jūnijā pasaulē tiek atzīmēta Pasaules Akreditācijas diena, kuras ietvaros vairums pasaules valstu tiek organizēti dažādi informatīvi pasākumi ar mērķi veicināt sabiedrības izpratni par akreditāciju un akcentēt akreditācijas nozīmi uzņēmējdarbībā. Šogad īpaša vērība tiks pievērsta akreditācijas un valsts uzraudzības iestāžu sadarbības veicināšanai.

13.06.2011.

9.jūnijā visā pasaulē svinēja Pasaules akreditācijas dienu 2011. Šogad, kā jau tika minēts iepriekš, akreditācijas dienas tēma bija „Atbalstot uzraudzības iestāžu darbu.”

Par godu šim notikumam, Standartizācijas, akreditācijas un metroloģijas centra Latvijas Nacionālais akreditācijas birojs rīkoja semināru sadarbības partneriem, ielūkojoties tādās tēmās kā:

  1. Akreditācijas nozīme pasaulē un Latvijā;
  2. Eiropas Savienība, Jaunā likumdošanas pakete, direktīvu pārskatīšana;
  3. Eiropas akreditācijas kooperācijas EA jauna loma Eiropā, EA tehniskās komitejas, EA dokumenti saistībā ar notificēto institūciju akreditāciju, LATAK prasības un gūtā pieredze vērtēšanā;
  4. Institūciju notificēšanas kārtība Latvijā;
  5. Notificēto institūciju dalība standartu izstrādē.

26.05.2011.

SAMC Latvijas Nacionālais akreditācijas birojs LATAK vēlas informēt, ka ir saņēmis informāciju par viltotu akreditācijas apliecību parādīšanos apritē.

LATAK informē patērētājus un citus interesentus, ka LATAK nav apliecinājis minētā uzņēmuma kompetenci un nav izsniedzis Akreditācijas apliecību ar reģistrācijas nr. 40003465676 uzņēmumam SIA Ekotehserviss. Lūdzam uzskatīt šo apliecību par nederīgu.

Uz lapas augšu