17.02.2012.

Šī gada 26.janvārī Tbilisi, Gruzijā, notika pasākums, kura laikā iesaistītās valstis – Vācija, Latvija un Gruzija, uzsāka kopīgu Twinning projektu. Latviju šī projekta atklāšanas pasākumā pārstāvēja Latvijas Republikas vēstniecības Gruzijā konsule Iluta Čečiņa un Latvijas Nacionālā akreditācijas biroja vadītājs Mārtiņš Ozoliņš.

15.02.2012.

Vēlamies informēt, ka LR Ministru kabinets 07.02.2012. ar rīkojumu nr.62 ir apstiprinājis jaunus pārstāvjus Latvijas Nacionālajā akreditācijas padomē. Ar jauni ievēlētājām personām un to pārstāvētajām organizācijām varat iepazīties pievienotajā dokumentā.

12.12.2011.

SIA „Standartizācijas, akreditācijas un metroloģijas centra” Latvijas Nacionālais Akreditācijas birojs (LATAK) izsaka lielu pateicību visiem konferences dalībniekiem un tiem, kuri uzstājās ar prezentācijām un dalījās ar savu informāciju un veiksmes stāstiem. Šī bija arī vieta, kur tikties ar kolēģiem un rast jaunus kontaktus sadarbības iespējām. Konferencē dzirdētās prezentācijas Jūs varat lejuplādēt, kā arī ar pasākuma norises gaitu var iepazīties ar fotogrāfiju palīdzību.

Gaidīsim Jūs uz konferenci arī nākamgad!

07.02.2012.

Latvijas Nacionālais akreditācijas birojs informē par jaunumiem, kas saistīti ar 2011. gadā un 2012.gada janvārī jaunām akreditētajām atbilstības novērtēšanas institūcijām, atceltajām un apturētajām akreditācijām.

08.12.2011.

Šodien, 8.decembrī, Rīgā notiek gada nozīmīgākā atbilstības novērtēšanas konference. Pēc vairāku gadu pārtraukuma SIA „Standartizācijas, akreditācijas un metroloģijas centrs” (SAMC) kopā ar nozaru ekspertiem un speciālistiem rīko konferenci par tēmu „Atbilstības novērtēšanas institūciju atbalsts Latvijas preču un pakalpojumu eksportam.”

SIA „SAMC” Latvijas Nacionālā akreditācijas biroja vadītājs Mārtiņš Ozoliņš saka: „Eksports šodien ir tēma, par kuru runā daudz un tās nozīmība ne velti tiek izcelta. Mūsu galvenais mērķis ar šo konferenci ir sniegt būtisku atbalstu Latvijas uzņēmējiem, sniedzot ekspertu labākās prakses piemērus, daloties pieredzē un diskutējot par aktuālajiem jautājumiem atbilstības novērtēšanas jomā. Mums ir svarīgi, lai Latvijas uzņēmēji saskatītu priekšrocības eksporta paplašināšanā gan sniedzot atbilstības novērtēšanas pakalpojumus ārpus Latvijas, gan nodrošinot ar tiem pašmāju ražotājus.”

Uz lapas augšu