11.09.2018.

Vadošais vērtētājs


Valsts aģentūra "Latvijas Nacionālais akreditācijas birojs" izsludina konkursu uz Laboratoriju akreditācijas nodaļas vadošā/-ās vērtētāja/-as amatu

Aicinām mērķtiecīgu, profesionālu un uz rezultātu orientētu vadošo vērtētāju, kuram uzticēsim atbildīgu darbu valsts aģentūrā "Latvijas Nacionālais akreditācijas birojs". Valsts aģentūras mērķis ir līdzdarboties valsts akreditācijas politikas izstrādē un tās ieviešanā, kā arī nodrošināt Eiropas Savienības un starptautiskajām prasībām atbilstošas akreditācijas sistēmas darbību, sniedzot kvalitatīvus un uzticamus akreditācijas pakalpojumus atbilstoši tautsaimniecības vajadzībām.

Prasības pretendentam/-ei:

    atbilstība Valsts civildienesta likuma 7.panta prasībām
    augstākā akadēmiskā vai otrā līmeņa profesionālā izglītība medicīnā vai dabaszinātnēs
    vismaz piecu gadu darba pieredze medicīnas vai dabaszinātņu jomā (no tiem trīs gadu darba pieredze laboratorijā, atbilstības novērtēšanā vai kvalitātes nodrošināšanā)
    auditēšanas prasmes
    zināšanas dažādās laboratoriju atbilstības novērtēšanas jomās
    dokumentu izstrādāšanas un noformēšanas prasmes
    labas angļu valodas un krievu valodas zināšanas
    derīga B kategorijas autovadītāja apliecība
    vēlamas zināšanas par piemērojamajiem standartiem

Galvenie darba pienākumi:

    laboratoriju atbilstības novērtēšana
    lēmumu pieņemšana, apelāciju un sūdzību izskatīšana
    metodiskā darbība

Piedāvājam:

    darbu mūsdienīgā iestādē un profesionālā komandā
    atalgojumu no 1200 līdz 1647 euro
    profesionālo prasmju pilnveidošanas iespējas

Pretendentiem dokumentus (motivētu pieteikumu, CV ar galveno darba pienākumu aprakstu) 10 dienu laikā no sludinājuma publicēšanas iesniegt, nosūtot uz e-pasta adresi: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. ar norādi "Konkurss- Laboratoriju akreditācijas nodaļas vadošais vērtētājs" vai K.Valdemāra ielā 157 Rīgā, LV-1013.

Pamatojoties uz Vispārīgās datu aizsardzības regulas 13.pantu, pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu konkursa norisi. Pieteikuma dokumentos norādīto personas datu apstrādes pārzinis ir valsts aģentūra "Latvijas Nacionālais akreditācijas birojs" K.Valdemāra 157, Rīgā, tālr. 67373051, e-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

Uz lapas augšu