07.02.2013.

Šī gada 4. februārī SIA „Standartizācijas, akreditācijas un metroloģijas centra” Latvijas Nacionālais akreditācijas birojs LATAK organizēja modulāro apmācību „A modulis – Eiropas Savienības vienotais tirgus un atbilstības novērtēšana” ar mērķi kvalificēt ekspertus par vērtētājiem un/vai vadošajiem vērtētājiem. Semināru apmeklēja vairāk kā 30 akreditācijas procesā iesaistīto speciālistu. Lektors: LATAK Starptautisko projektu vadītājs Mārtiņš Ozoliņš.

A moduļa ietvaros tika aplūkotas tēmas par ES likumdošanu atbilstības novērtēšanas jomās, starptautisko atzīšanu, Eiropas akreditācijas kooperācijas procedūrām un Nacionālo akreditācijas sistēmu.

B moduļa „Akreditācijas vispārējās procedūras LVS EN ISO/IEC 17011” apmācības notiks šī gada februārī vai martā. Sekojiet informācijai LATAK mājas lapā – www.latak.lv

Akreditācijas birojs izsaka pateicību visiem dalībniekiem. Gadījumā, ja neesat apmeklējis A moduļa apmācību un jums ir interese kvalificēties par LATAK vērtētāju, lūgums pieteikties pie LATAK biroja administratores Andas Zembakas (Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.).

LATAK vērtētāju prasības un modulāro apmācību shēma (uzklikšķiniet uz bildes, lai palielinātu):

Uz lapas augšu