22.02.2013.

„Akreditēto institūciju pārstāvji par Ekonomikas ministrijas sagatavoto Vadlīniju projektu tiek lūgti iesūtīt savus komentārus/priekšlikumus līdz 2013.gada 27.februārim, nosūtot tos uz e-pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

07.02.2013.

Šī gada 4. februārī SIA „Standartizācijas, akreditācijas un metroloģijas centra” Latvijas Nacionālais akreditācijas birojs LATAK organizēja modulāro apmācību „A modulis – Eiropas Savienības vienotais tirgus un atbilstības novērtēšana” ar mērķi kvalificēt ekspertus par vērtētājiem un/vai vadošajiem vērtētājiem. Semināru apmeklēja vairāk kā 30 akreditācijas procesā iesaistīto speciālistu. Lektors: LATAK Starptautisko projektu vadītājs Mārtiņš Ozoliņš.

15.10.2012.

Latvijas Nacionālais akreditācijas birojs LATAK veido Akreditācijas nozares tehnisko komiteju (ANTK) Bīstamo iekārtu inspicēšanas jomā. ANTK galvenie uzdevumi ir sniegt LATAK rekomendācijas un padomus par tehniskiem jautājumiem noteiktās nozarēs, kā arī piedalīties papildus akreditācijas prasību izstrādē, īpašu novērtēšanas shēmu izstrādē un/vai adaptācijā. Šīs ANTK ietvaros paredzēts noteikt papildus akreditācijas prasības bīstamo iekārtu tehnisko pārbaužu jomā.

23.10.2012.

Šī gada 18. oktobrī Brīvības ielā 55, Rīgā, Latvijas Nacionālais akreditācijas birojs kopā ar jomu pārstāvjiem izveidoja akreditācijas tehnisko komiteju Bīstamo iekārtu inspicēšanas jomā.

10.08.2012.

Atsaucoties Eiropas Tiesu medicīnas zinātņu institūtu asociācijas aicinājumam, Latvijas Nacionālā Akreditācijas biroja Akreditācijas novērtēšanas nodaļas vadītāja Ināra Goba piedalījās seminārā par kvalitātes nodrošināšanu tiesu medicīnas ekspertīžu procesos, lai kopā ar nozares kolēģiem dalītos pieredzē par akreditācijas vērtēšanu.

Uz lapas augšu