16.11.2011.

Atsaucoties uz lielo interesi par CE marķējumu, tā lietošanu, izmantošanu, nozīmi utt., SAMC piedāvā Jums iepazīties ar informatīvajiem materiāliem CE marķējumam. Visus nepieciešamos dokumentus, informāciju, risinājumus un atbildes uz Jums interesējošajiem jautājumiem meklējiet šeit (informācija ir pieejama angļu valodā).

Informatīvie materiāli:

-    Informatīvā lapa profesionāļiem;
-    Informatīvā lapa patērētājiem;
-    Brošūra profesionāļiem;
-    Kā arī video palīgmateriāli CE marķējuma lietošanai.

31.10.2011.

2011. gada 8.decembris - “Atbilstības novērtēšanas institūciju atbalsts Latvijas preču un pakalpojumu eksportam”
Apzinoties uzņēmumu un organizāciju prioritātes saistībā ar pakalpojumu un produktu tirgus paplašināšanu, SAMC pēc divu gadu pārtraukuma atjauno akreditācijas ikgadējo pasākumu tradīciju un rīko konferenci ar mērķi sniegt atbalstu Latvijas uzņēmējdarbības videi un iepazīstināt ar atbilstības novērtēšanas priekšrocībām eksporta paplašināšanai.

15.09.2011.

Par Latvijas tautsaimniecībai nozīmīgajiem sasniegumiem Latvijas Nacionālās akreditācijas sistēmas izveidē, SAMC Latvijas Nacionālā akreditācijas biroja Akreditācijas nodaļas vadītāja Maija Emsiņa šī gada 31.augustā saņēma Ekonomikas ministrijas goda rakstu.

11.10.2011.

Semināra mērķis: sniegt pārskatu par LVS EN ISO 17024 standarta prasībām personu sertificēšanas institūcijām un to akreditāciju. Semināra laikā tiks detalizēti aplūkoti tie standarta punkti, kuru prasības ir būtiskas personu sertificēšanas sistēmas izveidē un uzturēšanā.

13.09.2011.

Aizvien vairāk klientu, sertificējot kvalitātes un vides pārvaldības sistēmas, izvēlas nacionālo LATAK akreditāciju.

Kopš šā gada jūlija „Bureau Veritas Latvia” piedāvā arī akreditētu  darba drošības un arodveselības pārvaldības sistēmas sertifikāciju. Pirmie trīs mūsu klienti, kas saņēmuši OHSAS 18001:2007 sertifikātu ar LATAK akreditāciju ir SIA „Abora”, SIA „Krustpils” un SIA „Graanul Invest”. Apsveicam!

Ziņa pārpublicēta ar „Bureau Veritas Latvia” atļauju. Oriģinālu skatīt šeit

Uz lapas augšu