22.11.2021.

Eiropas Akreditācijas kooperācija aktualizējusi dokumentu EA-4/02 par mērījumu nenoteiktību kalibrēšanā.

Vairāk lasi šeit (angļu valodā).

22.11.2021.

No sirds lepojamies un sveicam valsts aģentūras "Latvijas Nacionālais akreditācijas birojs" komandu ar ekonomikas ministra Jāņa Vitenberga Atzinības rakstiem un Pateicībām par nozīmīgu ieguldījumu akreditācijas sistēmas attīstībā, uzturēšanā un izpratnes veicināšanu Latvijā un ārpus tās.


Šogad Atzinības rakstus saņēma LATAK Juridiskās un pārvaldības nodaļas
- vadītājs Elgars Puķītis;
- sabiedrisko attiecību un komunikācijas speciāliste Sandra Kušķe.


Tāpat īpašu Pateicību izsakām LATAK tehniskajiem vērtētājiem, pateicoties kuru kompetencei Latvijas uzņēmēji kļūst daudz konkurētspējīgāki:
- Aigaram Reinim;
- Mārim Bērtiņam;
- Lanai Skopanei;
- Ilgonim Runģim;
- Rolandam Daukstem;
- Rihardam Elmanim-Helmanim.

Pateicamies par ieguldījumu, lepojamies un sveicam!

Kopā virzībā uz izcilību!

03.11.2021.

Šajā politikas dokumentā ir aplūkota mērījuma nenoteiktības vērtēšana un tās izteiksme akreditēto laboratoriju kalibrēšanas sertifikātos un CMC vērtējums par akreditācijas jomām atbilstoši principiem, par ko ir vienojusies ILAC un BIPM (skatīt pielikumu).

* Dokuments tulkots, lai veicinātu pēc iespējas lielāku ieinteresēto pušu izpratni, tas nesatur papildus LATAK viedokli. LATAK neuzņemas juridisku atbildību par iespējamām tulkojuma vai redakcionālām kļūdām. Pretrunīgu jautājumu gadījumā par pamatu jāizmanto ILAC dokumenta orģinālais teksts. Par konstatētajām kļūdām droši ziņojiet Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Vairāk šeit

Lejuplādē attālinātās vadlīnijas šeit vai klikšķini uz attēla

16.03.2021.

Uz lapas augšu