31.10.2011.

2011. gada 8.decembris - “Atbilstības novērtēšanas institūciju atbalsts Latvijas preču un pakalpojumu eksportam”
Apzinoties uzņēmumu un organizāciju prioritātes saistībā ar pakalpojumu un produktu tirgus paplašināšanu, SAMC pēc divu gadu pārtraukuma atjauno akreditācijas ikgadējo pasākumu tradīciju un rīko konferenci ar mērķi sniegt atbalstu Latvijas uzņēmējdarbības videi un iepazīstināt ar atbilstības novērtēšanas priekšrocībām eksporta paplašināšanai.

Būtiskākie temati būs saistīti ar atbilstības novērtēšanas sistēmas attīstību pēdējos gados un atbilstības novērtēšanas institūciju ieguldījumu Latvijas preču un pakalpojumu eksportā.
Laboratorijas un sertificēšanas institūcijas ir uzkrājušas zināšanas un kompetenci, un sniedz pakalpojumus klientiem arī citās valstīs. Laboratoriju pārskati un sertifikāti tiek izmantoti, lai apliecinātu pakalpojumu un produktu atbilstību un kvalitāti eksportam uz ārvalstīm. Kā priekšnoteikumi veiksmīgam eksportam un brīvai preču, pakalpojumu apritei ir radītās standartizācijas, metroloģijas, akreditācijas, sertifikācijas un citas sistēmas.
Apliecinot savu kompetenci un starptautiski atzītu atbilstības novērtēšanu, uzņēmējiem un organizācijām paveras plašas tirgus iespējas gan Latvijā, gan ārpus tās.
Konferences laikā Jums būs iespēja dzirdēt un iepazīties ar:

1. jaunumiem akreditācijas jomā, tajā skaitā atbilstības novērtēšanas institūciju attīstību;
2. jaunumiem standartizācijas jomā un atsevišķiem atbilstības novērtēšanas standartiem, kas būtiski eksporta procesā;
3. labās prakses piemēriem no dažādu nozaru uzņēmumiem un atbilstības novērtēšanas institūcijām;
4. likumdošanu, kas saistīta ar atbilstības novērtēšanu un eksporta tirgiem;
5. jautājumiem un diskusijām.

Mūsdienu tirgus apstākļi un konkurentu aktivitātes motivē mūs meklēt aizvien jaunas iespējas un risinājumus, kas sniedz pievienoto vērtību produktiem vai pakalpojumiem, kurus piedāvājam mūsu klientiem. Atbilstības novērtēšana ir viens no efektīvākajiem veidiem, kā apliecināt savu kompetenci un sniegt starptautiski atzītas kvalitātes apliecinājumu starptautiskajā tirgū. Tas sniedz ne tikai būtisku ieguvumu uzņēmumam, bet arī nenovērtējamu vērtību konkurences apstākļos.

Būsim priecīgi Jūs redzēt konferencē, kas notiks 8.decembrī viesnīcā Avalon, Kalēju ielā 70 no 9:00 līdz 17:00. Plašāka dienas kārtība, tematu izklāsts un pieteikšanās anketa pielikumā.

Dalības maksa: 20,00 LVL + PVN
Dalības maksa neattiecas uz lektoriem un lūgtajiem viesiem.

Konferences ietvaros tiek piedāvāti konferences materiāli, kafijas pauzes un pusdienas.

Savus pieteikumus dalībai konferencē, aizpildot anketu www.samc.lv, www.latak.lv līdz 25.11.2011. var iesniegt SAMC Brīvības iela 55, k2, Rīga, LV-1010, uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai pa faksu: 67371324

 

Uz lapas augšu