1.10.2020.

Šī gada septembris valsts aģentūrai “Latvijas Nacionālais akreditācijas birojs” ir bijis īpaši dinamisks jaunu zināšanu apguvē, diskutējot un daloties pieredzē par akreditācijas jomām.

LATAK speciālisti piedalījās dažādās Eiropas Akreditācijas kooperācijas (EA) rīkotajās komitejās – Komunikācijas un sabiedrisko attiecību komitejā, Laboratoriju komitejā, Horizontālās harmonizācijas komitejā, SEG verificētāju komitejā, kā arī Sertifikācijas komitejā un Inspekcijas komitejā.

Tāpat tika rīkotas iekšējās diskusijas un apmācības par Starplaboratoriju salīdzināšanu un Mērījumu nenoteiktību.

Diskusijās un pieredzes apmaiņā ar Eiropas un starptautisko akreditācijas organizāciju pārstāvjiem LATAK speciālisti iegūst informāciju par citu valstu pieredzi, aktuālajiem jautājumiem, COVID-19 krīzes ietekmi uz dažādām jomām, pieredzi cīņā ar krīzes izraisītajām sekām, kā arī meklē un rod risinājumus izaicinājumiem, kas skar ne tikai Latvijas uzņēmējdarbības un tautsaimniecības vidi, bet arī starptautisko tirgu.

Vairāk par komitejās un diskusijās apspriestajiem jautājumiem iespējams iepazīties, sekojot LATAK sociālo tīklu Facebook un Twitter kontiem.

Foto: ekrānuzņēmums no attālinātās sanāksmes EA CPC komitejai

Uz lapas augšu